USFL 1 savaitė: eržilai nugali generolus momentinėje klasikoje

1 inauguracijos savaitė Jungtinių Valstijų futbolo lyga sezonas turi pirmąjį W knygose.

The Birmingamo eržilai atėjo iš nugaros, kad nugalėtų Naujojo Džersio generolai 28-24 momentinį klasikinį šeštadienį per FOX.

Savaitgalio atidarymo akcija tęsiasi sekmadienį su trimis žaidimais, kurie prasidės 12 val. ET.

Štai geriausi šeštadienio spektakliai:

Birmingamo „Stallions“ 28, Naujojo Džersio „Generals“ 24

Ir mes išvažiuojame!

Taip pat futbolas vyko balandžio mėnesį.

Pradedant nuo trenksmo

Generolas QB Luisas Perezas paleido 49 jardų raketą į Randy’į Satterfieldą, kad šis surengtų pirmąjį šios dienos žaidimą.

Pirmieji smogia generolai

Po to duetas greitai atliko 3 jardų smūgį ir pirmavo pirmojo ketvirčio pradžioje.

Luisas Perezas suranda Randy Satterfieldą pirmajam USFL sezono smūgiui

Po šio Perezo ir Satterfieldo ryšio generolai 7:0 pirmavo prieš eržilus.

Eržilai grąžina malonę

Birmingamo QB Alexas McGoughas užbaigė reikalus dideliu 35 jardų perdavimu Osirusui Mitchellui.

Alexas McGoughas suranda Osirusą Mitchellą, atlikęs 35 jardų perdavimą ir atvesdamas Stallions į 7:7 su Generolais.

Eržilai išlygino rezultatą po didžiulio McGough perdavimo.

Ne taip greitai

Generolo saugumas Shalomas Luanis nugalėjo visus savo kelyje ir anksti suteikė toną šiuo įrankiu:

Žmogus žemyn!

Futbolo gerbėjai pirmą kartą pažvelgė į naują šalmo kamerą, kai eržilų gynėjas DeMarquisas Gatesas pirmą kartą atleido šį sezoną ir nubloškė Perezą septyniais jardais.

Išrinkta!

McGough’o gilų perdavimą į vidurį perėmė Luani, ir kaip tik taip, pirmasis sezono įvertinimas buvo įtrauktas į knygas.

Generolai ima vadovauti

Perezas antrajame kėlinyje surado įtemptą Braedoną Bowmaną, kuris pelnė 13 jardų ir susigrąžino pranašumą.

Luisas Perezas meta GRAŽUĄ 13 jardų veržlų TD perdavimą prieš. Eržilai

Luisas Perezas meta GRAŽUĄ 13 jardų veržlų TD perdavimą prieš.  Eržilai

Perezas metė vaizdingą touchdown perdavimą Braedonui Bowmanui, kad padėtų generolams sugriebti 14:7 prieš eržilus.

Baisus Scooby

Birmingemo gynyba prieš kėlinį pasirodė puikiai, nes „Stallions“ gynėjas Scooby Wrightas išmušė kamuolį iš Perezo rankų, kai „Generals QB“ bandė kovoti dėl pirmojo smūgio.

Chaosas užnugario lauke

Po to, kai eržilų saugas Nate’as Holley sugalvojo suklupti, po to jis didžiuliu smūgiu pataikė generolą QB De’Andre’ą Johnsoną, kuris užsiregistravo pas Perezą.

Į kėlinį „Generals“ pirmavo 14:7.

Užsukite dronas

Johnsonas pakilo į vidurį iki Birmingamo 25 jardų linijos, tačiau generolai nesugebėjo išnaudoti didelio atmušimo ir trečiojo kėlinio viduryje liko septynių taškų žaidimas.

Vaizdas tobulas

Smithas rado Vicą Boldeną 17 jardų pikapui, kad perkeltų eržilus žemyn.

Surištas

Tada eržilų bėgimo puolėjas CJ Marable greitai 3 jardų spurtu rado pabaigos zoną ir išlygino rezultatą 14-oje rungtynių pusėje.

CJ Marable važiuoja į vidurį, kad TD suvienytų eržilus prieš. Generolai

CJ Marable važiuoja į vidurį, kad TD suvienytų eržilus prieš.  Generolai

Marable’as susieja „Stallions“ žaidimą trečiajame kėlinyje žaibišku smūgiu prieš „Generals“ pirmosiose USFL sezono rungtynėse.

Purkštukų įjungimas

„Generolai“ pirmieji atakavo ketvirtajame kėlinyje, kai Johnsonas pats pasiėmė rezultatą ir užbaigė 11 žaidimų, 65 jardų varymą, rezultatu padarydamas 21:14 rungtynių pradžioje.

DeAndre’as Johnsonas demonstruoja atletiškumą nardydamas skubėdamas TD, kad padėtų generolams atgauti pranašumą prieš eržilus

DeAndre'as Johnsonas demonstruoja atletiškumą nardydamas skubėdamas TD, kad padėtų generolams atgauti pranašumą prieš eržilus

Johnsonas išvedė generolams persvarą prieš eržilus dėl įspūdingo smūgio ketvirtajame kėlinyje.

Kaklas ir kaklas

Eržilai turėjo ką pasakyti apie tai vėliau, kai Smithas susisiekė su Cary Angeline lapės šešetu, kad vėl susitvarkytų.

J’Maras Smithas suranda Cary Angeline, kad gautų Eržilų TD, kad ketvirtajame kėlinyje rezultatas būtų lygus. Generolai

J'Maras Smithas suranda Cary Angeline, kad gautų Eržilų TD, kad ketvirtajame kėlinyje rezultatas būtų lygus.  Generolai

Stallions QB Smith pataiko į TE Cary Angeline per vidurį, kad pasiektų kamuolio perdavimą ir išlygintų rungtynes ​​21-ąją pirmojo USFL rungtynių ketvirtojo ketvirčio pabaigoje.

Žemyn iki laido

Įmušę 47 jardų įvartį, „Generals“ pirmavo 24:21, likus žaisti mažiau nei dvi minutes.

Apsvaisk!

Tačiau generolų persvara buvo trumpalaikė.

Likus 29 sekundėms, Smithas atrado pabaigos zoną ir užbaigė 10 žaidimų važiavimą, suteikdamas eržilams pranašumą 28:24, kurį jie išlaikė ir užsitikrino pergalę.

Bilietus į visus reguliaraus sezono USFL žaidimus galima įsigyti tiesiogiai adresu theUSFL.com. Suaugusiųjų bendrojo įėjimo bilietai kainuoja 10 USD, o kiekvienas suaugęs asmuo gali gauti iki trijų nemokamų bilietų vaikams iki 15 metų.

Gaukite daugiau iš Jungtinių Valstijų futbolo lygos Stebėkite savo mėgstamiausius, kad gautumėte informacijos apie žaidimus, naujienas ir daugiau.