Trys patriotai šokinėja ir patenka į Anthony kalno rekordų knygas | Sportas

Trys patriotai šokinėja ir patenka į Anthony kalno rekordų knygas |  Sportas

SCHENECTADY, NY – Anthony kalno trasa ir toliau metė sau iššūkį per „Warrior“ lengvosios atletikos klasiką Mohonasen vidurinėje mokykloje šeštadienį.

Berniukų komanda užėmė dešimtuką ir užėmė septintąją vietą iš 29 komandų. „Patriots“ merginos dieną baigė 22-oje iš 24 mokyklų.

Du „Patriot“ susitikimo metu sumušė mokyklos rekordus.

Isaiah Brunache pasiekė naujus MAU rekordus rutulio stūmimo (59 ‘.5 col.) ir disko metimo (148’) rungtyse ir atitinkamai pelnė pirmą ir ketvirtą vietas.

Disko metimo rungtyje pergalę pelnė Alessandro Saltsmanas iš Fonda-Fultonville (177 ‘6 col.).

Brooksas Robsonas taip pat įrašė savo vardą į rekordų knygas šuolio į tolį metu 22 pėdų šuoliu, daugiau nei visa pėda toliau (20’10 col.) nei ankstesnis Skyler Hoyt rekordas, kuris buvo pasiektas 2018 m. sezone.

Robsono šuolis buvo geras trečiam šios dienos bendroje įskaitoje: Olbanio akademijos atstovas Bashiras Praileau (22 ‘5 col.) užėmė pirmą vietą, o kolumbietis Alexandros Wheeleris (22’ 1″) užėmė antrąją vietą.

Robsonas taip pat pagerino MAU rekordą trišuolio rungtyje – 44 ’10“.

Andrew Ponessi tą dieną pasiekė 10 geriausių finišų porą. MAU vyresnysis 200 metrų bėgimo rungtyje finišavo antras, finišo liniją įveikęs per 23,16 sek. Jis taip pat užėmė septintąją vietą 100 m distancijoje su 11,42 sek.

MAU 4×100 estafetės komanda (47,04), kurią sudaro Ponessi, Robson, TreVaugh Barboza ir Kaiden Mailhot, užėmė devintą vietą.

Connoras Bellas (9 ‘6 ”) šuolių su kartimi rungtyje užėmė šeštą vietą.

Cara Rockwell buvo vienintelė „Patriot“ merginų pusėje, kuri vienoje rungtyje pateko į dešimtuką ir šuolių su kartimi (7′) pelnė penktą vietą.

Morganas Washburnas rutulio stūmimo rungtyje užėmė 11 vietą, įmetęs 26 ‘7 “.

Tiffany Carey sumušė MAU merginų ieties metimo rekordą ankstesniame MAU susitikime, metimu 89 ‘3 colių Ballston Spa Invitational turnyre balandžio 16 d. Carey iškovojo pergalę šiuo metimu. „Warrior Track and Field Classics“ varžybose ieties metimo rungtis nebuvo.

MAU grįžta į trasą šeštadienį Hudson Falls Invite.