Kevino Durantas „Nets“ pelnęs 53 taškus į priekį veda Bruklino „Knicks“ 110:107.

Tai buvo dar viena Kevino Duranto klasika sekmadienio popietę. KD pelnė 53 taškus, o tai buvo didžiausias Bruklino tinklo žaidėjas, o jo komandai reikėjo kiekvieno iš jų!

Bruklino „Nets“ „Barclays“ centre 110:107 nugalėjo Niujorko „Knicks“. Trečią pergalę iš eilės „Nets“ pagerino iki 35:33 per metus ir 14:18 namuose. Pergalių serija prieš „Knicks“ tęsiasi iki šešerių rungtynių ir padidino jų sezono pranašumą iki 3:0. Visą laiką „Nets“ dabar turi dviejų rungtynių pranašumą prieš varžovus „cross river“.

Durantas finišavo 19 iš 37 ir įtemptoje kovoje sužaidė visas, išskyrus penkias, minutes. Tai buvo antrasis net 50 atmuštų kamuolių per paskutines trejas rungtynes. Kyrie Irvingas, kuris sėdėjo teisme su savo žmona, antradienį turėjo 50 prieš Charlotte.

Irvingui ir LaMarcusui Aldridge’ui pasitraukus, o Sethui Curry vėlai įbrėžus, žaidimas baigėsi.

„Knicks“ užbaigė rungtynes, likus trims minutėms iki ketvirtosios, o varžybos baigėsi paskutinę minutę. Niujorkas atsiuntė du žaidėjus į Keviną Durantą, kad iškovotų didžiąją dalį ketvirtojo kėlinio, o kai šis pagaliau rado vietos, jis atliko 26 pėdų dešiniojo krašto trejetą ir išvedė Brukliną 106:103 likus 56,3 sekundės. Julius Randle atsakė neginčijamu dėjimu kitame gale, kad sumažintų deficitą iki vieno taško, tačiau „Nets“ sustabdė didžiausią, kai tai buvo svarbu.

Po žaidimo Niujorko aikštėje Bruce’as Brownas privertė Evaną Fournier atlikti sunkų metimą ir atkovoti didelį gynybos kamuolį. Bruklinas sėkmingai atmušė kamuolį kitoje aikštės pusėje, o Durantas galiausiai priėjo prie pražangos linijos, kad iškovotų pergalę. „Nets“ superžvaigždė sujungė abu baudos metimus ir pasiekė trijų taškų pranašumą (108:105) ir išlygino savo „Nets“ rekordą 51. Jamesas Johnsonas tyčia prasižengė RJ Barrettui, kad išvengtų bandymo įmušti 3 taškus, likus 2,6 sek. . Užuot nepametęs antrojo baudos metimo, Barrettas jį pataikė ir sumažino deficitą iki 108:107. Durantas sekė pora baudos metimų, o tai padarė 53, o „Knicks“ nesugebėjo atmušti, turėdamas paskutinę menką viltį.

Durantas namuose turėjo nešti sunkesnį taškų krūvį, ir jis pristatydavo įprastu KD būdu. 53 taškai taip pat buvo sezono rekordas. Jis atkovojo šešis kamuolius, atliko devynis rezultatyvius perdavimus ir perėmė du kamuolius per 43 žaidimo minutes. Jo rezultatyvumas buvo antras geriausias jo NBA karjeroje, trečias rezultatas per visą „Nets“ istoriją ir daugiausia taškų, kuriuos „Net“ pelnė prieš „Knicks“ per franšizės istoriją.

Už Duranto ribų tik trys kiti „Nets“ finišavo dviženkliais skaičiais. Andre Drummondas per 27 minutes surinko ketvirtąjį dvigubą dublį (18 taškų ir 10 lentų). Brownas per 41 minutę pelnė 15 taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko penkis rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius ir atliko tik vieną kamuolį. Nicas Claxtonas surengė įspūdingą pasirodymą nuo suolo – per 21 minutę pelnė 10 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė du kamuolius ir blokavo vieną bloką.

„Knicks“ ekipoje 20+ taškų surinko trys žaidėjai: Randle’as (26), Fournier (25) ir Barrettas (24). Po pralaimėjimo Niujorkas šį sezoną nusileidžia iki 28:40 ir šį sezoną nepralaimi prieš Brukliną.

„Nets“ savo lygoje pradėjo 38-ą skirtingą starto sudėtį prieš „Knicks“: Dragicas, Millsas, Durantas, Brownas ir Drummondas. Curry turėjo startuoti, tačiau likus kelioms minutėms iki iškritimo, jis iš starto tapo „abejotinu“ ir tapo „pralaimėjusiu“. dėl kairiosios kulkšnies skausmo.

Bruklinas pradėjo konkursą rezultatu 11:0, atsilikęs Duranto ir Browno puolime. Niujorkas atsakė rezultatu 10:3, kad grįžtų į žaidimą po pirmojo skirtojo žaidimo. Pirmosios šešios minutės virto įvarčių dvikova tarp Duranto ir Evano Fournier (12 taškų pirmoje), po kurios „Nets“ pirmavo 28:24 likus 3:29. Abiejų komandų taškai šmėkštelėjo ir po vieno Bruklinas pirmavo 35:30 po vieno, atsilikęs be vargo atrodančio 16 taškų kėlinio su Durantu.

Jaunakojai „Knicks“ žaidė greičiau ir pateko į taurę, kad galėtų pradėti antrąją. Tai pavyko ir rezultatu 8:2 išsiveržė į priekį pirmosiomis kėlinio minutėmis. Abiem komandoms judant pirmyn ir atgal, Irvingas įžengė į Barclays centrą ir nuėjo į savo vietas aikštėje, likus maždaug keturioms minutėms kadre, o publika nudžiugino.

Nathaniel S. Butler / NBAE nuotrauka per Getty Images

Įpusėjus kėliniui, Bruklinas įvedė Niujorką 62:60. Durantas per pertrauką pelnė 27 taškus, o tai taip pat buvo daugiausiai taškų, kuriuos jis pelnė per du kėlinius per „Nets“ kadenciją. Drummondas surinko beveik dvigubą dublį – 13 taškų ir septynias lenteles. Kėlinio kėlinyje dviženkliai žaidė trys „Knicks“ – RJ Barrettas (15), Fournier (14) ir Randle’as (11).

Durantas ir toliau be vargo pelnė įvartį trečiajame kėlinyje. Po ilgo žaidimo pirmyn ir atgal Bruklinas spurtavo 11:2 ir išsiveržė į priekį 82:75, likus žaisti kiek daugiau nei penkias minutes. Tai buvo didžiausias komandos išsiskyrimas kadre. Niujorkas išskyrė Bruklino gynybą, sudegino jungiklius, kad perimetras ir krepšys būtų atviri. Durantas 40 taškų per tris ketvirčius atvedė „Nets“ į penkių taškų persvarą (88:83), sužaidus tris ketvirtadalius.

Varžybos nusirito iki paskutinės sekundės, bet Bruklinas išsigelbėjo nuo pergalės. Durantas buvo padvigubintas už didžiąją dalį ketvirtojo ir, kai pagaliau rado vietos, jis atliko 26 pėdų dešinįjį triuką ir išvedė Brukliną 106:103 likus 56,3 sek. Vėliau paskutinę minutę Bruklinas sustojo ir sugebėjo pataikyti baudos metimus, kad pabėgtų, tritaškiais įveikęs savo varžovą.

Kas toliau

Minesotos „Timberwolves“ – Orlando „Magic“.

Julio Aguilar / Getty Images nuotrauka

„Nets“ grįš į aikštę antradienį, kovo 15 d., kai komanda išvyks į Orlandą susitikti su „Magic“. Žaidimas baigsis 19:00 ET.

Norėdami pažvelgti į sekmadienio žaidimą kitaip, peržiūrėkite „Posting and Toasting“ – mūsų seserų svetainę, kurioje aprašoma „Knicks“.