👟 Kanzasas baigia savaitgalį Michael Johnson Invitational – Kanzaso Jayhawks

WACO, Teksasas. – Kanzaso lengvoji atletika Å¡eÅ¡tadienį baigė savo savaitgalį Michael Johnson Invitational turnyre Clyde Hart Track and Field stadione Vako mieste, Teksase, su keliais asmeniniais rekordais ir 10 geriausių pasirodymų.

Tarp pasirodymų, patekusių į rekordų knygą, vienas buvo vyrų 400 metrų distancijoje, kai Kanzaso antrakursis Michaelas Josephas nubėgo septintą greičiausią laiką KU istorijoje ir finišavo per 45,98 ir užėmė ketvirtą vietą. Juozapas taip pat užėmė penktą vietą visų laikų KU atlikėjų sąraše.

Tik po kelių įvykių vyresnioji Honor Finley pirmą kartą savo karjeroje nubėgo 800 metrų, kurią įveikė per 2:08.07. Finley laikas KU visų laikų atlikėjų sąraše užima devintą vietą. Moterų 800 metrų bėgimo rungtyje Kanzasas užėmė ketvirtą vietą dešimtuke, o Avryl Johnson užėmė penktą vietą (2:09,57), Addie Coppinger – šeštąją (2:12,15), o Evannas Seratte – aštuntą (2:14,13).

Jaunė Rylee Anderson tęsė savo puikų sezoną šeštadienį nušokusi 1,83 m (6-0 pėdų) moterų šuolio į aukštį rungtyje, kuri užėmė trečią vietą bendroje įskaitoje ir yra devintas geriausias šuolis Kanzaso mokyklos istorijoje. Andersono geriausias 1,85 m (6–0,75 pėdos) rezultatas buvo pasiektas anksčiau šį sezoną „Sun Angel Classic“ ir šį sezoną NCAA užima devintą vietą.

Vyrų rutulio stūmimo rungtyje jaunesnysis Patrickas Larrisonas surengė dar vieną stiprų rezultatą, numetęs asmeninį rekordą 18,42 m (60-05,25 pėdos), o tai užėmė penktą vietą bendroje įskaitoje. Larrisonas šį sezoną užima penktą vietą „Big 12“ reitinge.

Kanzasas taip pat užėmė keturias Jayhawk vietas vyrų 800 metrų geriausiųjų septynetuke, kurį į priekį vedė stiprus antrakursis AJ Greenas, kuris namų atkarpą uždarė 1:51,18 ir užėmė antrąją vietą. Gryną iš arti atsiliko komandos draugai TJ Robinsonas (3rd1: 52.94), Teisėjas Dikas (4th1: 53,40) ir Quenton Walion (7th1: 54,29).

Kanzasas vėl pradės veikti šeštadienį, balandžio 30 d., kai jame vyks Rock Chalk Classic į Rock Chalk Park. „Rock Chalk Classic“ taip pat pasitarnaus kaip „Jayhawks“ vyresnioji diena prieš ruošiantis posezoninėms varžyboms. Norėdami gauti daugiau informacijos apie Rock Chalk Classic, įskaitant bilietus, renginių tvarkaraštį ir dar daugiau, spustelėkite čia.